Stardoll Hakkında Herşey

Slm..Arkadaslar sizleri çok özlemisim walla biliyorum ne zmndan beridir yazi ekleyemiyorum farkindayim ama canim hiç yazı eklemek itemiyodu blogcudan çok sıkıldım artık herkez yawaş yawaş gidiyo esra'm hala dönmedi o kdr ısrar etmem üzerine..=(Bi tek tuğce'm kaldi onunla geçiniyorum o da olmasa ben burda olmazdım şu anda nyse yeni arkadaşlıklar kankilikler de kuruyorum tabiyki ark. teklifleri geliyo kbl. Ediyorum bnde..=)
Nyse konumuza gelirsek yeni bir kategori açtım gördüünüz gibi STARDOLL ile ilgili burda stardoll hilelerini stardoll hakkındaki şeyleri sizlerle paylaşıcağım ama hileler eski hileler olmıycak tabiyki 2009'un hileleri olucak neyse şimdi başlayalım..=)

Ben bunlari stardoll'dn aldim..=)
Sık Sorulan sorular'dn başlayalım Evet...
Starpoint zincir mektupları veya hileler işe yarar mı?Hayır. Stardoll'da zincir mektuplar ve hileleler işe yaramaz, ancak bunlarla sık karşılaşıyoruz. Bunlara inanma ve sen de başkalarına gönderme. Tamamen zaman israfı ve başkalarını kandırmak hiç hoş değil. Bu tür mektuplar gönderenlerin üyelikten çıkartılacaktır; bu Stardoll kurallarına aykırıdır! Lütfen unutma: Stardoll mesaj merkezinde tüm mesajlar bir yıldız ile işaretlenmiştir ve gönderenin ismi kırmızı harflerle gösterilmektedir

Stardoll'da uygunsuz davranışlar nasıl bildirilir?Sitemizin oturum yerlerinde: Arkadaşlar, StarBlog, Ziyaretçi Defteri ve Albüm'de rapor aracı bulunuyor. Bildirmek istediğin kullanıcının arkasında ki kırmızı ünlem işaretini (!) tıkla, açılan pencereye bu kullanıcıyı neden bildirmek istediğini yaz ve seçenek listesinden en uygun kategoriyi seç.

Stardoll ekibi daha sonra raporu inceler ve alınacak önlemleri alır.

İstersen bildirdiğin kullanıcının sana mesaj göndermesini engelleyedebilirsin: "Arkadaşlar" listesinde "Grup!" düğmesine bas. "Bu kullanıcıyı engelle!" yi seç ve bu şekilde istenmeyen mesajlardan veya bu kişinin isteklerinden kurtul.


Stardoll güvenli bir site mi?
Stardoll ekibi olarak, Stardoll.com'un güvenli bir site olmasını istiyoruz ve bu amaca ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Uygunsuz sözcükleri filtrelemek için filtrelerimiz, topluluk sitelerimizi her gün izleyen otomatik ve canlı moderatörlerimiz var ve ayrıca kullanıcılarımızı kötüye kullanımları bize bildirmeleri yönünde teşvik ediyoruz. STARDOLL KURALLARINI ÇİĞNEYEN HERKES ÜYELİKTEN ÇIKARTILIR! Lütfen rahatsız edici durumları ya da kaygılarınızı, Stardoll moderatörlerine iletmekten çekinmeyin. Stardoll günün 24 saati kontrolden geçmektedir. Lütfen unutmayınız: HİÇBİR ZAMAN, HİÇBİR KİMSEYE ÖZEL BİLGİLERİNİZİ, ÖRNEĞİN İSMİNİZİ, ADRESİNİZİ, E-MAİLİNİZİ YA DA TELEFON NUMARANIZI VERMEYİN!

Tanıtım yazıma istediğim her şeyi yazabilir miyim?Evet, ama Stardoll kurallarını ihlal etmemen gerekir: Stardoll kuralları:
- Küfür edemez veya cinsel grafik terimleri kullanamaz veya ırkçı davranış sergileyemezsin
- Uyuşturucu hakkında konuşamaz veya tanıtım yapamazsın
- Diğer Stardoll üyelerine saygısız davranamaz veya rahatsızlık veremezsin
- Diğer Stardoll üyelerine şifrelerini, e-mail adreslerini veya kişisel bilgilerini soramaz (kendininkini de veremez), fotoğraflarını isteyemezsin
- Şifreni www.stardoll.com'da oturum açma kutusu dışında bir yere yazamazsın
- Stardoll dahilinde yasalara aykırı hareket edemez veya başkalarıyla yasaları ihlal etmeleri yönünde konuşamazsın
- Stardoll ekibinden olduğunu iddia edemezsin
Stardoll kurallarını ihlal edenler siteden atılma riskiyle karşı karşıya kalırlar

Eved Bilgiler'den bu kadar koysam yeter şimdlik..=)
Biraz da hile verelim bakalım..

Bedava Köpek Kulübesi Almak İçin:
Arkadaslar ben yapmadim çok uğraştırıcı gerçekten..
Arkadaşlar bunu yapması biraz uğraştırıcı ama madde madde anlatıcam.
1.www.daveproxy.co.uk adresine gir
2.ordaki boşluğa www.boomerangtv.co.uk/awards/pet-awards/index.jsp?userid= yaz ve = den sonrasına kullanıcı nonu yaz ve go ya bas.
3.gelen sayfada UPLOAD A VİDEO yazana tıkla
4.1.STEP yazan yerin yanında göz at yazıyo ona tıklayıp bi resim seçin.
5.2.STEP deki kare kutuyu işaretle.
6.3. STEP te yandaki send it yazısına bas.
7.pet name yazan yere bi hayvan ismi yaz.
8.my pet is the diyen yerin altındaki kutucukları rastgele işaretle.
9.I THİNK MY PET SHOULD WİN BECAUSE yazan yerin altına bişeler uydur yaz ilerleme tuşuna tıkla.
10.sonra karşınıza bi üyelik formu çıkıcak orayıda istediğiniz gibi uydurun.
veee tadaa çok tatlı pembe bi köpek kulübesine sahipsiniizzz.


Bedava Mayo Ve Şapka almak İstiyosanız..
Ben de yaptım bunu bnm suitim'de Görebilirsiniz..

şimdi ilk olarak www.simple.co.uk/stardoll/?u=   adresinin = den sonraki bölümüne kullanıcı numaranısıı yasıınn sonra aşağıdaki formu doldurup sumbite basınn vee muhteşemm mayokini ve şapka suitinizdee güle güle kullanın

Not:Kullanıcı Nonunuzu Hesabım Bölümünden Bakabilirsiniz Arkadaşlar..

Arkadaşlar bunu kendi ellerimle yazıyorum ona göre bu çok önemli..
Siz Stardoll'a yeni üye oldunuz hediye paketlerinizi açtınız birde süperstar'lar için olan hediyeler var 2 tane onalrı açamıyosunuz s.s olamdıığınız için bende o paketlerin için de acaba ne var diye çok mrk ediyodum internetten araştıdım ama kopyalamadım kendim yazıyorum şu anda işte o paketlerin için de olan hediyeler bunlar..


İşde
Mutfak-Pembe Bir oda-Yeşil bir oda
Var..S.s için çok gzl gerçekten bnde çok mrk ediyordum içinde ne var diye bunlar varmış demekk ki.=)

Nyse yardımcı olabildiysem ne mutlu bana arkadaşlar bugünlük bu kdr hile ve biilgi yeter yorumlarınızı eksik etmeyin bol bol yorumj yazın siz yazın bnde size yazarım bir ara..=)
Şaka şaka siz yazın bnde hmn anında tşk yorumu yazarım şimdiden teşekkürler..=)

En Büyük Jeff Hardy Fan Derya..=)
ßß..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !